My Cart

Close

הסיפור של ראיה

הניחוח המתוק של הלב.

Raia Erica Myrian at work.

לצעוד בכנות ויופי בדרכי הלב

קוראים לי ראיה אריקה מיריאן ובעברי הייתי שפית של מזון בריאות ורואו פוד ועכשיו אני שפית של קוסמטיקה ואמא לילדה קטנה. כשהבת שלי הייתה בת 3 חודשים, יצרתי בעזרת המשיכה שלי לאלכימיה בין חומרים והאהבה לסופר פוד, מזונות העל, עסק ביתי למוצרי קוסמטיקה.

מבטן תופחת לעסק מתפתח

במהלך ההריון ולאחר הלידה אירחתי הרבה חברים ובני משפחה שבאו לחגוג איתי את הפרק החדש בחיי. הרבה אורחים נשארו ללילה ופינקו את עצמם במוצרים שרקחתי עבורי לטיפוח. לאחר שימוש אחד הם ממש התמכרו וביקשו שאכין להם גם. אז התחלתי להכין גם לאחרים, ולחלק מתנות, ולא הרבה אחר כך מצאתי את עצמי מפתחת עסק קטן מהבית. עסק שראשיתו באהבה וחברות.

מסע החיים שלי - החזרה אל הטבע

גדלתי ביוון, בפרבר של אתונה. כנערה החלטתי להפוך לצמחונית ואתם בטח יכולים לתאר לעצמכם שצמחונות הייתה תופעה זרה ומוזרה בימים ההם, במיוחד באזור בו גדלתי.

מאז אותו שינוי, אותו ניצוץ שהתחיל את הקסם, ועד היום, אינני חדלה לחקור את עולם המזונות הטבעיים ואפשרויות הריפוי העצומות והיצירתיות הגלומות בהם. חייתי כצמחונית, טבעונית ולעיתים כטבעונאית (אוכלת מזון חי, רוא) רוב חיי.

טיילתי וחייתי רבות במרכז ודרום אמריקה, ארצות שהן המקור לרבים ממזונות העל אותם אנו מכירים היום. חייתי בקהילות שונות ובקהילת פאצ'ה מאמא בקוסטה ריקה הרחבתי את התמחותי במזונות חיים ובסופר פוד - הם מזונות העל. לאורך מסע הצמיחה האישי שלי יצרתי והשתתפתי בתהליכי ניקוי רעלים, הבראה והתחדשות רבים - דרך צום מיצים ושינוי הרגלי תזונה, למען חיים בריאים וחיוניים. אני מרותקת מהאופן בו גופנו ונפשנו מתחדשים ומבריאים ביחד עם תזונה מיטיבה וצמחי רפואה, והצמחים לקחו אותי למקומות שונים מסביב לעולם להמשיך לחקור אותם. חברת טרה טבע לקוסמטיקה נוצרה כחלק הרמוני מהדרך הזו.

 

התנסות, יצירתיות והתושיה לממש חזון למציאות

כמו כולנו, גם אני השחתתי זמן וכסף רב בחיפוש אחר מוצרי טיפוח קוסמטים באיכות טובה וכשחשבתי שמצאתי - התאכזבתי לגלות שוב שההבטחות לא מקיימות את עצמן.

בתקופה שאחרי לידת ביתי, המטבח שלי היה מלא בכל טוב מוצרים אורגנים וסופר פוד, אז התחלתי להרכיב לעצמי טיפוח משובח וטהור לעור מהרכיבים הצמחיים הטבעונים שהיו בנמצא. הייתה לי תחושה חזקה שהמזון אותו אני אוכלת באופן קבוע, ובריא לי, יתאים גם לעורי.

הדרך שאני חיה בה היא שיקוף של השפע שיש לחיים להציע, היא עשויה מריקוד בין טעמים, צבעים, ריחות ומרקמים והחוויות שלי, הנסיון והידע שצברתי שיפרו את היכולת שלי לשלב בינהם וליצור קסמים.

מזון על לעור למען חיים טהורים

מוצרי הקוסמטיקה הטבעונים שלי, שהם מזון לעור, נרקחו בנוסחה מדוייקת המכוונת להצערה וחידוש העור ולמראה זוהר  ובריא, ומזונות העל, הסופר פוד החיים ,הם אלו שגורמים למוצרים שלי להיות אפקטיביים כל כך. המוטו שלי הוא שמירה על כנות. לעולם אינני מוסיפה למוצרים מים, מתחלבים, חומרי גלם שעברו עיבוד בחום גבוה או מייצבים. התוצר הסופי נעים ועדין לשימוש אך גם מרוכז בכל מה שנחוץ, ודבר מלבד זה.

תודה על תמיכתכם בפרויקט הזה, הלוואי שכולנו נצעד יחדיו בבריאות ויופי לקול הלמות לי

 

SaveSaveSaveSave

SaveSave
Save

Hello You!

Enter your email address for stock alerts, discounts, promotions and more!

SEARCH THIS STORE